Kuluçka Makinaları
 • Kuluçka sektöründe, civciv üretimi ile ilgilenen kullanıcılara hobi veya üretim amaçlı kullanmak, verimli ve sağlıklı üretim yapmak için Çağan Kuluçka makinalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  Kuluçka Makinalarını tercih etmemizin sebebi zahmetsizce kuluçka yapmanız içindir.

  Kuluçka, kanatlı hayvanların nesillerini devam ettirebilmek için gerçekleştirdikleri doğal süreçtir. Kuluçka doğal kuluçka ve yapay kuluçka olmak üzere 2 bölüme ayrılır. Doğal kuluçka kanatlı hayvanların doğaları gereği doğal olarak gerçekleştirdikleri kuluçkadır. Yapay kuluçka ise makine ile gerçekleştirilen kuluçkadır. Kuluçkalık yumurtalar için gerekli olan ısı, nem, havalandırma ve çevrilme işlemlerini gerçekleştirerek kuluçka işlemini gerçekleştirmeye yapay kuluçka adı verilir. Yapay kuluçka kuluçka makineleri kullanımı ile gerçekleştirilir. Kuluçka makineleri masa tipi makineler, dolap tipi makineler ve oda tipi makineler olmak üzere 3 bölüme ayrılırlar.

  Kanatlı hayvanlarda kuluçka süreleri ise aşağıdaki gibidir:
   Tavuk 21 gün
   Hindi 28 gün
   Ördek 28 gün
   Kaz 31 gün
   Sülün 23 gün
   Güvercin 17 gün
   Devekuşu 47 gün
   Bıldırcın 14-28 gün

  Kuluçka sektörü ile detaylı bilgi edinmek, kuluçka makinası veya kuluçka malzemeleri konusunda irtibata geçebilir, gerekli bilgi desteği alabilirsiniz. Bilgi için buraya tıklayınız
 • Firma Adı:
  ÇAĞAN KULUÇKA
  Firma Adresi:
  Kuşkavağı Mahallesi 545. Sokak Altınay Apt. 3/1
  İlçe / Şehir:
  Konyaaltı / ANTALYA
  Telefon:
  0 242 227 06 76
  Mobil Gsm:
  0 530 224 60 51
  E-Posta:
  info@caganmakina.com
  Web:
  http://caganmakina.com
Anadolu ©2016 Hizmet & Ürün Rehberi