Selülit Kremi Için Bölge Bayilikleri Verilecektir.
 • Selülit Krem Kullanım ve Etkisi

  İyi bir cilt bakımı herkes için önemlidir. Diğer taraftan , pek çok üründe bulunan kimyasallar cildimize fayda vermekten çok zarar verebilir. Doğal, bitkisel içerikli ürünler ise zararlı ve olumsuz yan etkileri olmaksızın dış görünüşümüze faydalı ve doğal yollarla katkıda bulunur.

  Derimiz, vücudumuzun en büyük organıdır. Eğer kullandığınız cilt bakım ürünleri doğal içerik ihtiva etmiyor ise her gün çok az miktar cilt bakım ürünü kullanmak bile vücutta tehlikeli miktarda kimyasal birikime neden olabilir.

  Kullandığımız kozmetik ve bakım ürünlerinde, içeriğinde kimyasal bulunmayan en doğal ve organik olanları tercih etmemiz, cilt sağlığımızı tehlikeye atma riskimizi büyük ölçüde azaltacaktır. Bu nednle janze cellulite creme % 80 oranında doğal ve bitkisel ürünlerden oluşmaktadır.

  Formülünde içerdiği doğal kafeinsiz yeşil kahve extractı. Biberiye elma. Kayısı. Zencefil gibi tamamen doğal bitki yağları ve bitki özlerinden oluştuğundan çok etkilidir. İçeriğindeki bu bitki extracları insan cildine en uygun halde formüle edilerek sorunlu bölgede kısa sürede ve etkili sonuç alınmasından dolayı tercih sebebi olmuştur . Janze cellulıte creme nin alerjen ve dermatolojik testleri akredite labaratuar tarafından yapılmış ve sağlığa uygunluğu kanıtlanmış güvenle kullanılabilir bir üründür.

  Yeşil kahve çekirdekleri ilen gelen güzellikten haberiniz var mı?

  Cildi nasıl etkiler?

  Janze Selülit Kremi, uygulandığı bölgeler üzerinde incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasında kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür. Fosfolipit ve hidrofil nitelikli olduğu için cilt tarafından gerçek anlamda emilebilir. Cildinizin bakımlı ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.


  • Cildinizin yenilenmesine, doğal ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına,
  • Cildinizi nemlendirmeye ve yumuşatmaya,
  • Üst deri tabakasını korumaya ve sıkılaştırmaya,
  • Cildin yeniden yapılanmasını desteklemeye yardımcıdır.

  Kullanım ve Etkisi

  Janze Selülit Kremini sabah ve akşam olmak üzere günde iki sefer kullanılabilir

  Selülit olan bölgeye sürerek masaj yaparak kremin vücudunuza daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz

  Kendine has kokusuyla sürdükten sonra kokusu ile sizlere rahatsızlık vermez

  Selülitin çeşitli evreleri vardır kimi ciltlerde daha az olduğundan kısa sürede selülitin giderilmesine yardımcı olur iken bazı ciltlerde selülitin yoğun olduğu bölgelerde kremi daha uzun süre kullanmak gerekebilir

  Ürünün Aerjen Testi. Dermatolojik Test ve Ürün Güvenlik Değerlendirmelerini akredite laboratuarlarda yaptırarak olumlu sonuçları aldıktan sonra 2014 yılı sonunda satışa sunma kararı aldık. Bundan sonraki süreçte cilt bakımı ile ilgili diğer üzerinde çalıştığımız ürünlerimizi geliştirerek en kısa sürede kullanıma hazır hale getireceğiz.

  Amacımız insan sağlığına faydalı olan kullanırken ve üretirken insana ve doğa zarar vermeyen, kullananların sorunlarını çözmeye yönelik en yüksek oranda memnuniyete ulaşmış kaliteli ürünler üretmektir.

  Formülünde içerdiği doğal kafeinsiz yeşil kahve extractı, Biberiye elma, Kayısı, Zencefil gibi tamamen doğal bitki yağları ve bitki özlerinden oluştuğundan çok etkilidir. İçeriğindeki bu bitki extracları insan cildine en uygun halde formüle edilerek sorunlu bölgede kısa sürede ve etkili sonuç alınmasından dolayı tercih sebebi olmuştur . Janze cellulıte creme nin alerjen ve dermatolojik testleri akredite labaratuar tarafından yapılmış ve sağlığa uygunluğu kanıtlanmış güvenle kullanılabilir bir üründür.

  Janze Selülit Kremi %100 Yerli Üretimdir.

  Ürün hakkında detaylı bilgi alabilir ve bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz
 • Firma Adı:
  Janze Bitkisel Sağlık Ürünleri
  Firma Adresi:
  Reyhan mh. Yeniyiğit sk. Alanya iş merkezi No: 3 / 105
  İlçe / Şehir:
  Osmangazi / BURSA
  Telefon:
  0 850 304 4 033
  Mobil Gsm:
  0 546 866 01 46
  E-Posta:
  info@anadolukobi.com
  Web:
  www.anadolukobi.com
  Janze selülit kremi ile ilgili bilgi almak veya bayilik şartlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Gerekli bilgiler tarafınıza özenle aktarılacaktır.
Anadolu ©2016 Hizmet & Ürün Rehberi