Yeşil Adam Bitkisel Sağlık Ürünleri Bayiliği Veriyor
 • Yeşil Adam bayiliği almak hayatınızı değiştirecek bir deneyim yaşamanıza sebep olabilir. Kendi işinizin patronu olma ve iş kurma hayallerinize kavuşmanıza etken olabilecek pek çok sebep vardır. Aşağıdaki sebepler Yeşil Adam Bayiliği almanın neden iyi bir yatırım olduğunu daha iyi kavramanıza yardımcı olacaktır:

  Girişimcilerin çoğu bir iş kurmak için nelerin gerektiğini bilirler ancak bir işletmeyi nasıl büyüteceklerini ve işleri nasıl yürüteceklerini bilmezler. Yeşil Adam bayiliği almak sizi bütçe dahilinde aynı anda yapılan birçok ağır yükten kurtarır. Ve bizden bayilik alırken bir nevi sistem de almış olursunuz. Bütün bayiliklerin takip etmeleri gereken mevcut kurulmuş bir sistemi vardır. Bu sistemler her bayinin üretkenliğini geliştirmek ve satışlarını arttırmak üzerine tasarlanmıştır.

  Yüksek başarı şansı; Yeşil Adam bayiliği almak küçük işletme açmaktan oldukça farklıdır. Halihazırda kurulmuş bir sistem olduğu için başarı şansıda daha yüksektir. Bayilik veren firmanın devreye alınan sistemi takip ederseniz işletmenizi en başarılı şekilde yönetebilirsiniz.

  Kurum imajı ve marka bilinirliği

  Eğer bayilik sistemi alırsanız imajınız ve marka bilinirliği çoktan kabul görmüş olur. Müşteriler genellikle aşina oldukları ve daha önceden bilinen ve güvendikleri firmalardan ürün ve hizmeti daha kolay alırlar.

  Pazarlama

  İşletmenizin tanıtımıyla ilgili genellikle endişe etmenize gerek yoktur. Bayilik veren firmalar bütün pazarlama faaliyetleriyle ilgilenir. Eğer firma pazarlama faaliyetleri ile ilgilenmiyorsa takip etmeniz ve kullanabileceğiniz satıcıya özel sistemlerle ilgili hazırlamış oldukları taslakları vardır.

  Bir bölgede tek başına satış avantajı

  Yeşil Adam bayiliği aldığınızda aynı zamanda işinizi yürütebileceğiniz bölgede tek satış yapan bayi siz olursunuz. Bayilik veren firmalar belli bir coğrafi bölgede sadece belli miktarda bayi açılmasına izin verir. Belli bir bölgeden sorumlu olursunuz ve sizin bayilik sisteminizdeki başka hiçbir bayi bu bölgede işletmesini açamaz.

  Birden fazla lokasyona sahip olma

  Yeşil Adam bayilik sisteminin bir parçası olmak sistem içerisinde büyümeniz için size her zaman daha fazla fırsat sunar. Bir kez başarılı bir bayi haline gelirseniz sonraki adımda birden fazla birimden oluşan bayiliğin sahibi olabilirsiniz.

  İyi bir yönetim ekibiyle açtığınız bayiniz başarılı olduktan sonra dikkatinizi ikinci bir yerde alt bayi açmaya verin. Birden fazla birimden oluşan bayilik sahibi olanlar birden fazla yeri yönetirler ve birden fazla yerle uğraştıkları için bazen gelirlerini katlarlar.

  Türkiye genelinde sınırlı sayıda yeşil adam bayilikleri veriyoruz. İş kurmak ve faydalı bir iş yapmak istiyorsanız yeşil adam olarak üretici desteği sağlıyoruz. Satış hedefinize göre kiranızı ödemekle birlikte Tv, radyo tanıtımları ile sosyal projelerde destek veriyor ayrıca uluslararası sigara ve alkolle mücadele derneğinin tiyatro ekibiyle sosyal projelerde tanıtımınız yapılacaktır.

  Çok sayıda ilginç ürünlerimizle yanınızda olurken, yüksek kar marjları ile hayalinizdeki işe ve 231 çeşit ürün yelpazesiyle geleceğinizi garanti altına alabilir ve gereken başarıya kavuşabilirsiniz. Çok yakında ünlü sanatçılarla tv satış desteği başlayacaktır. Tüm Türkiye il ve ilçelerinde bayilikler tamamlandıktan sonra yurt dışı satışları başlayacaktır.

  Büyük düşünüyor ve kendi işimin patronu olmak istiyorum diyor iseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizleri bu konuda detaylı bilgilendirmek hizmet politikamız açımızdan önemlidir. Bilgi almanızı tavsiye ederiz.. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz...
 • Firma Adı:
  Yeşil Adam Bitkisel Sağlık Ürünleri
  Firma Adresi:
  Başak sokak 16 / C Küçükesat - Çankaya - ANKARA
  İlçe / Şehir:
  Ankara
  Telefon:
  0 312 367 00 69
  Mobil Gsm:
  0 546 613 41 18
  Web:
  http://www.yesiladam.com.tr
Anadolu ©2016 Hizmet & Ürün Rehberi